• info@tiamoeiscaffe.com
  • +90 422 211 66 66
  • +90 544 524 80 10

Malatya Sofrası

Malatya Sofrası

Malatya Sofrası harika Ortamı ve Şehrin İçinde Doğal Ortam manzarasıyla  tamamen doğal malatya serpme kahvaltısı ile Abdullah Gül Parkı'nda  sizleri bekliyor. Gelin, siz de zengin kahvaltı menümüz ile güzel bir güne başlayın. Malatya'nın En İyi Köy Kahvaltısı'nı Sizlere Sunuyoruz. Havuz Başında Sıcak Bahar Günllerinde Güzel Bir Güne Tiamo Eis Caffe'de başlayın.....

Bu başarımızda ki en büyük pay siz konuklarımızındır. Sizlerin eleştiri, öneri ve talepleriyle kalitemizi devamlı geliştirmek vizyonumuzdur. Sadece italyan mutfağıl ile değil her türlü yemekli ve kahvaltılı toplantılarınızda da sizlere hizmet vermekteyiz.

Eğer güzel bir kahvaltı sofrası istiyorsanız öncelikle masa düzenine dikkat etmeniz gerekmektedir. Tabakların birbirine uyumu çatal ve bıçakların doğru yere koyulması ve görsel sunuma dikkat edilmesi oldukça önemlidir. Masanın bütünlüğü hoş bir masa görünümüne ve iştah açıcı bir duruma yardımcı olacaktır. 

Yumurta kaynatmak veya yumurtadan omlet yapmak sabah kahvaltısının vazgeçilmez bir unsurudur. Sucuklu yumurta da baya iyi gider hani isterseniz sabah için özel börekler İstiyebilirsiniz. Krep İstiyebilirsiniz, fırında kanepe dediğimiz değişik ekmek kızartma yöntemlerini deneyebilir, misafirlere özel sunumlar istiyebilirsiniz.

İlk olarak Tiamo Eis Caffe Kahvaltıyı hazırlamaktan ziyade masanın güzel bir görünüme sahip olması için ve misafirleriniz için özel sunum kahvaltı hazırlamaktadır.. Her zaman için güzel bir masa iştahımızın açılmasına neden olacaktır. Tiamo Eis Caffe Olarak Malatya'da En İyi Serpme Kahvaltısını hazırladığımıza inanıyoruz.Gelen müştrilerimiz olumlu tepkileri bizi mutlu ediyor.Siz Değerli Müşterilerimize Malatya'da Harika Serpme Kahvaltısı Beklemektedir.