• info@tiamoeiscaffe.com
  • +90 422 211 66 66
  • +90 544 524 80 10

Malatya Dondurma Fabrikası

Malatya Dondurma Fabrikası

Tiamo Eis Caffe'nin eşsiz dondurmalarının ortaya çıkması için en kaliteli ve en doğal malzemeler seçilir. Bu malzemeler mümkün olan en yüksek oranda kullanılarak yılların dondurma ustalığıyla birleştirilir. Genelde dondurma yapılırken çeşitler belirlenir ve bu çeşitlere adını veren malzemeler (çikolata, çilek, limon vs...) tadı desteklemek için belirli miktarlarda kullanılır, lezzette oluşabilecek eksiklikler ise aromalarla tamamlanır.

Tiamo Eis Caffe 'de ise dondurma yapılırken bu malzemeler sınırları zorlayacak oranda kullanılır, aroma vb maddelerle tadı desteklemeye gerek kalmaz. Bundan dolayı Tiamo Eis Caffe bağımlıları fıstıklı dondurma değil, fıstığın dondurma halini, çikolatalı dondurma değil, çikolatanın dondurma halini, meyveli dondurma değil, meyvenin dondurma halini tüketmiş olurlar. Tiamo Eis Caffe’ye ait yüzlerce çeşidin tamamı aynı özen ile dondurma haline getirilip size ve sevdiklerinize ulaşır.

Tiamo Eis Caffe Dondurmaları gerçek sütle ve gerçek meyveyle yapılır. Her türlü ürünün kendisi kullanılarak yapılan en doğal dondurmadır. Renklerini gıda boyalarından değil, meyvelerin kendisinden alır. Hava oranı düşük olduğu için ağızda hızla eriyerek kaybolmaz. Gerekli yağ oranı katı ve sağlıksız yağlarla değil doğal süt yağı ile sağlanır. %100 doğaldır.İçeriğinde glikoz, früktoz, gıda boyası, trans yağ, emilgatör gibi sağlıksız maddeler yoktur.

Malatya'nın En İyi İtalyan Dondurmasını Sunmaktayız ve Bu Alanda Tek'iz. Malatya dondurma Firmaları Arasında En İyisi. Kendi Dondurmamızı Kendi yerimizde üretiyoruz. Malatya'da Dondurma Fabrikası Denince akla gelen firmalardan biriyiz.